1
/
of
3
Collection: Desayuno
-
Huevos de Campo (30 Unidades)
Regular price $10.750 CLPRegular priceUnit price / perSale price $10.750 CLP -
Huevos de Campo (12 Unidades)
Regular price $4.490 CLPRegular priceUnit price / perSale price $4.490 CLP -
Leche Fresca (1lt)
Regular price $2.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $2.950 CLP -
Pan de Centeno
Regular price $4.250 CLPRegular priceUnit price / perSale price $4.250 CLP -
Pan Multisemillas Molde
Regular price $4.350 CLPRegular priceUnit price / perSale price $4.350 CLP -
Pan Blanco Molde
Regular price $3.800 CLPRegular priceUnit price / perSale price $3.800 CLP -
Miel de Ulmo y Avellano (500g)
Regular price $5.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $5.950 CLP -
Desayuno Cholo Centeno
Regular price $13.350 CLPRegular priceUnit price / per$13.890 CLPSale price $13.350 CLPSale -
Pan Integral Molde
Regular price $3.800 CLPRegular priceUnit price / perSale price $3.800 CLP -
Pan Multisemillas Hogaza
Regular price $4.350 CLPRegular priceUnit price / perSale price $4.350 CLP -
Miel de Quillay (500g)
Regular price $5.450 CLPRegular priceUnit price / perSale price $5.450 CLP -
Jarabe de Agave orgánico (330ml)
Regular price $5.450 CLPRegular priceUnit price / per$5.950 CLPSale price $5.450 CLPSale -
SaleDesayuno Cholo
Regular price $12.950 CLPRegular priceUnit price / per$13.890 CLPSale price $12.950 CLPSale -
Pan Integral Hogaza
Regular price $3.800 CLPRegular priceUnit price / perSale price $3.800 CLP -
Miel de Ulmo y Avellano (1kg)
Regular price $9.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $9.950 CLP -
Yogurt artesanal (785ml)
Regular price $5.990 CLPRegular priceUnit price / per$6.990 CLPSale price $5.990 CLPSale -
Desayuno Multisemilla Cholo
Regular price $13.450 CLPRegular priceUnit price / perSale price $13.450 CLP -
Miel de Quillay (1kg)
Regular price $8.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $8.950 CLP -
Manjar Artesanal (260g)
Regular price $4.990 CLPRegular priceUnit price / per$5.990 CLPSale price $4.990 CLPSale -
Pan Blanco Hogaza
Regular price $3.800 CLPRegular priceUnit price / perSale price $3.800 CLP -
Yogurt CABRA + Frutilla (500g)
Regular price $8.450 CLPRegular priceUnit price / per$10.980 CLPSale price $8.450 CLPSale