1
/
of
3
Collection: Frutas y Verduras
-
Damasco (1kg)
Regular price $2.650 CLPRegular priceUnit price / perSale price $2.650 CLP -
Naranja (1kg)
Regular price $2.550 CLPRegular priceUnit price / perSale price $2.550 CLP -
SalePACK Naranja (3kg)
Regular price $6.750 CLPRegular priceUnit price / per$7.950 CLPSale price $6.750 CLPSale -
Frutillas (500g)
Regular price $3.990 CLPRegular priceUnit price / perSale price $3.990 CLP -
Frutillas (1kg)
Regular price $5.990 CLPRegular priceUnit price / perSale price $5.990 CLP -
SaleTomate Cherry (500g)
Regular price $2.990 CLPRegular priceUnit price / per$3.950 CLPSale price $2.990 CLPSale -
Tomate Ancestral (500gr)
Regular price $2.100 CLPRegular priceUnit price / perSale price $2.100 CLP -
SalePalta Buena (1kg)
Regular price $5.750 CLPRegular priceUnit price / per$5.990 CLPSale price $5.750 CLPSale -
Limón (500g)
Regular price $1.090 CLPRegular priceUnit price / perSale price $1.090 CLP -
SaleLimón (1kg)
Regular price $1.950 CLPRegular priceUnit price / per$2.200 CLPSale price $1.950 CLPSale -
Betarraga (unidad)
Regular price $470 CLPRegular priceUnit price / perSale price $470 CLP -
SalePapas (500g)
Regular price $1.250 CLPRegular priceUnit price / per$1.600 CLPSale price $1.250 CLPSale -
SalePapas (1kg)
Regular price $2.400 CLPRegular priceUnit price / per$2.700 CLPSale price $2.400 CLPSale -
Ajo Chileno (unidad)
Regular price $490 CLPRegular priceUnit price / perSale price $490 CLP -
Jengibre (100g)
Regular price $980 CLPRegular priceUnit price / perSale price $980 CLP -
Cúrcuma Fresca (100g)
Regular price $1.890 CLPRegular priceUnit price / perSale price $1.890 CLP -
Zapallo Italiano (Unidad)
Regular price $990 CLPRegular priceUnit price / perSale price $990 CLP -
Pepino (unidad)
Regular price $1.290 CLPRegular priceUnit price / perSale price $1.290 CLP -
Pepino Alaska (unidad)
Regular price $1.490 CLPRegular priceUnit price / perSale price $1.490 CLP -
Zapallo Amarillo (500g)
Regular price $1.300 CLPRegular priceUnit price / perSale price $1.300 CLP -
Zapallo Amarillo (1kg)
Regular price $1.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $1.950 CLP -
Zapallo Butternut
Regular price $2.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $2.950 CLP