1
/
of
3
Collection: Dulces y Mieles
Todo de cosecha y producción artesanal en pequeña escala y con amor.
-
Manjar de CABRA (250g)
Regular price $6.990 CLPRegular priceUnit price / per$7.990 CLPSale price $6.990 CLPSale -
Manjar Artesanal (260g)
Regular price $4.990 CLPRegular priceUnit price / per$5.990 CLPSale price $4.990 CLPSale -
Galletas de Navidad (12u)
Regular price $9.990 CLPRegular priceUnit price / per$12.990 CLPSale price $9.990 CLPSale -
Galletas de Avena (10u)
Regular price $5.790 CLPRegular priceUnit price / per$6.500 CLPSale price $5.790 CLPSale -
Galletas de Jengibre (12u)
Regular price $6.450 CLPRegular priceUnit price / per$8.450 CLPSale price $6.450 CLPSale -
Bombones energía! (7 unidades)
Regular price $5.450 CLPRegular priceUnit price / per$5.990 CLPSale price $5.450 CLPSale -
Jarabe de Agave orgánico (330ml)
Regular price $5.450 CLPRegular priceUnit price / per$5.950 CLPSale price $5.450 CLPSale -
Miel de Quillay (500g)
Regular price $5.450 CLPRegular priceUnit price / perSale price $5.450 CLP -
Miel de Quillay (1kg)
Regular price $8.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $8.950 CLP -
Miel de Ulmo y Avellano (500g)
Regular price $5.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $5.950 CLP -
Miel de Ulmo y Avellano (1kg)
Regular price $9.950 CLPRegular priceUnit price / perSale price $9.950 CLP -
Bombones de almendra (7 unidades)
Regular price $6.450 CLPRegular priceUnit price / per$6.990 CLPSale price $6.450 CLPSale